Kolay sebze bahçesi: nasıl yetiştirileceğini öğrenmek için bir video kurs

Orto Da Coltivare sunar KOLAY MUTFAK organik yetiştiriciliğe adanmış kapsamlı bir video kursu.

KOLAY MUTFAK BAHÇESİ kursu neleri içerir

Bu bir kurs sıfırdan bir sebze bahçesinin nasıl yetiştirileceğini öğretir Yeni başlayanlar bile böcekler tarafından yenilmeden ve aynı zamanda böcek ilaçlarıyla zehirlenmeden sağlıklı, sıfır km sebzeleri kendi kendilerine üretebilecekler.

ORTO FACILE sadece bir video kursu değil, eksiksiz bir öğrenme deneyimidir.

  • Video kursu. 6 saatten fazla süren film, 12 bölüme ayrılmıştır. Toplam 52 adet oldukça kısa, izlemesi çevik ders.
  • Her bölüm için girişler ve içgörüler. Yazılı metinler ve faydalı kaynaklara (makaleler, pdf'ler, diğer videolar) bir dizi bağlantı.
  • İndirilebilir pdf olarak kurs notları Gerektiğinde başvurmak için 50 sayfadan fazla yazdırılabilir e-kitap. Ayrıca ekim tabloları ve Orto Da Coltivare'den bir pdf takvimi de toplanmıştır. Güzel bir indirilebilir materyal dizisi.
  • Soru alanı. f Açıklama isteyebileceğiniz ve birlikte tartışabileceğiniz uzmanlarla doğrudan diyalog.
  • Gelecek güncellemeler sonsuza dek dahil (henüz hayata geçirilmemiş birkaç fikrim var, ilginizi çekebileceğini düşünüyorum).

Videolar, organik bir sebze bahçesinin nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak öğrenmek için mükemmel bir araç olan net ve asla sıkıcı olmayan bir şekilde açıklamayı başarıyor.

Kurs programına bakın

Kurs yazarları

Video bölümü Sara Petrucci tarafından hazırlanmıştır. Kendisi organik tarım konusunda uzmanlaşmış, hem sahada (çiftliklerde ve sosyal bahçelerde) hem de öğretimde (kurslar düzenlemekte ve sebze bahçeleri üzerine bir el kitabı yayınlamıştır) deneyimi olan bir tarım uzmanıdır.

Matteo Cereda'nın da (ben, yazar) bu işte parmağı vardı: Tüm yazılı kısımlarla, girişlerle, içgörülerle, eşlik eden kaynaklarla ben ilgilendim.

ORTO FACILE nerede bulunur

Orto Facile, derslerin herhangi bir zamanda, herhangi bir cihazdan, zaman sınırlaması olmaksızın görüntülenmesine olanak tanıyan çevrimiçi bir platformda barındırılmaktadır.

Özel indirim : Orto Da Coltivare'nin tüm okuyucuları için indirim mevcuttur. İndirim kodunu kullanın: YETİŞTİRME kayıt sırasında.

KOLAY MUTFAK video kursuna kaydolun

Matteo Cereda tarafından yayınlanan yazı

Başa dön